chat shqip me kurva sorted by
relevance

Admin05.09.2021

Hoxha: Femrat shqiptare janë kurva

.
7802
Admin28.08.2021

Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas

Ambasador ti ne temat e fes perkatesisht temat kunder fese islame!? Nuk ja vlen ta degjosh me tej.
5106
Admin02.07.2021

Albania chat online

.
5005
Admin31.08.2021

Hoxha: Femrat shqiptare janë kurva

.
88010
Admin02.08.2021

Hoxha: Femrat shqiptare janë kurva

Ti bleje condoms vajzes se filloi shkollen e larte?! Dhe ne baze te Bibles te thashe qe poligamia eshte kurveri , pra juve bashke me ate hoxhe halexhiun , keni nje moral kurvari per vete dhe hipokriti perderisa juve besoni ne vajtjen me shume femra qe per hipokrizi e quani martese.
7108
Admin26.07.2021

Kurva Me Numer Telefoni

.
6405
Admin28.06.2021

Chat Shqiptar Chat Kosovar Chato Bisedo Fol Me Djem Dhe Vajza Sexy Flisni Lirshem Shqiperia Chat Akullore Chat Malsia Chat Jugu Chat Shijoje

Lexoni online, ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe Diaspore.
53010
Admin28.08.2021

Takime

.
5205
Admin17.08.2021

Takime

Nese ti do te flasesh per sa me perket , une kam te shenjte vetem Biblen.
5206
Admin07.09.2021

Chat Shqiptar Chat Kosovar Chato Bisedo Fol Me Djem Dhe Vajza Sexy Flisni Lirshem Shqiperia Chat Akullore Chat Malsia Chat Jugu Chat Shijoje

po sigurishte aj o prej jush dhe nermal qe ai mbrohet ndersa muslimanet menjeher te burgosen per fyerje publike.
1804