vica shqip sorted by
relevance

Admin09.07.2021

Vica nga Kosova (gegnisht)

Njeri prej tyre tregon se si ne Amerike eshte shume e lehte te fitohet paraja dhe ne menyre metaforike thote 'se parate gjenden neper rruge.
2405
Admin24.08.2021

Barcoleta Shqip

Presidenti e ka mbajtur sot nje fjalim shume te mire para parlamentit.
3901
Admin14.08.2021

Humor dhe Barcoleta

Mos te te duket vetja me i mire ty zemer.
3807
Admin12.08.2021

Vica Shqip: Nje gjahtar i zoti e i vjeter

Provimi A e dha provimin? Kasino Dy shok dalin pi kasinos, njoni viq me brek e qetri cullak.
4007
Admin10.07.2021

poezi

Ma i menqmi prej te treve.
9208
Admin22.08.2021

Vica Shqip: Nje gjahtar i zoti e i vjeter

Dikur i thot: Per 1.
Admin11.08.2021

Barcoleta

.
Admin01.09.2021

Vica Shqip

Dul shkavi prej vetsherbimit dhe para hundve i kaloj autobusi.
4002
Admin05.07.2021

Humor dhe Barcoleta

Ai: Moos, larg qofte se me djeg instalimet.
6509
Admin27.07.2021

tung

.
4704
Admin31.07.2021

Humor dhe Barcoleta

Shiptar dhe vendosin kush po rrin me magar ma shum.
6509